obrazek 768x802

Z okazji Dnia Kobiet Miejski Ośrodek Animacji Kultury zaprasza na warsztaty "Uroda z kuchennej szafki". 

 

Spraw przyjemność sobie lub bliskiej osobie i własnoręcznie wykonaj i zabierz do domu:
– czekoladowy balsam do ust,
– peeling kawowy do ciała.
W programie ponadto:
– zabiegi spa na dłonie,
– możliwość przetestowania nowości kosmetycznych,
– losowanie niespodzianek.


Czwartek 8 marca 2018 r. od 17.00. Świetlica w Wasilkowie ul. Dworna 19. Wstęp wolny na spotkanie z doradczyniami z zakresu kosmetologii. Na warsztaty tworzenia kosmetyków trwają zapisy telefoniczne: 534 885 400 oraz w biurze MOAK, ul. Nadrzeczna 1.


Zapraszamy!

horizontal logo

Pogotowie opiekuńcze "Opoka" w Wasilkowie 1 marca rozpoczęło akcję "Kilometry Dobra" w ramach utworzonej w Polsce międzynarodowej kampanii dobroczynnej, w której organizacje pozarządowe zbierają fundusze na swoją działalność i przedsięwzięcia. 

 

"Opoka" w ramach akcji zbiera fundusze na remont klatki schodowej oraz zamontowanie windy w budynku. Jak poinformowało pogotowie na oficjalnym facebookowym profilu akcję wsparli już m. in. Burmistrz Mirosław Bielawski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Irena Godlewska oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury Wojciech Cymbalisty.

Więcej…

degree cane 1753780 960 720IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wydał ostrzeżenie 1 stopnia przed silnym mrozem w województwie podlaskim. Ostrzeżenie obowiązuje od sobotnich godzin wieczornych. Niestety silny mróz utrzyma się na naszym terenie przez cały tydzień.

 

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie IMGW "Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -19°C do -15°C, miejscami spadek temperatury do -23°C. Temperatura maksymalna w dzień od -13°C do -8°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 25 km/h".

Więcej…

W najnowszym numerze Gazety Wasilkowskiej m. in.: wywiad z Burmistrzem Mirosławem Bielawskim, 451 lat Wasilkowa, pierwszy w Wasilkowie Orszak Trzech Króli, świąteczne wydarzenia z Wasilkowa i gminy, promocja książki "Jak królowa" oraz wywiad z autorką Mileną Krystyną Gołębiewską i wiele innych.

Nowa gazeta plakat

 

Ulotka

W 4progress - doradztwo i szkolenia w Białymstoku ruszyła rekrutacja do projektu „PROSTO do PRACY!", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym założeniem projektu jest zwiększenie aktywności i mobilności zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia,mieszkańców powiatu białostockiego, sokólskiego oraz Miasta Białystok.

 

Projekt skierowany jest do 40 osób (w tym 20 powyżej 30 roku życia i 20 os. - powyżej 50 roku życia), pozostających bez zatrudnienia (tj. osoby zarejestrowane w Powiatowych Urzędach Pracy w I i II profilu pomocy, bierne zawodowo,długotrwale bezrobotne), w tym osoby o niskich kwalifikacjach.

Więcej…

Więcej artykułów…

Rozkład MPK

logo_rozklad_bez