Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Gazeta Wasilkowska nr 151Drodzy Czytelnicy! Najnowszy numer Gazety Wasilkowskiej już jest! Bezpłatne egzemplarze od czwartku 10 maja znajdziecie w wasilkowskich sklepach oraz instytucjach. Zapraszamy do lektury!

 

W najnowszym numerze, liczącym aż 24 strony, m. in. relacja z obchodów 3 Maja, o nowych możliwościach wasilkowskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, wasilkowska kronika wielkanocna, zestrzelenie polskiego samolotu w Wasilkowie w 1939 r., harmonogram Dni Wasilkowa 2018 i wiele innych informacji i ciekawostek z gminy Wasilków.

 

Czytaj również online:  Gazeta Wasilkowska nr 151

25 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Przybyłych czeka spora porcja wzruszeń i dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy!
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP 1

plakat

IMG 20180326 110821 1W naszej redakcji trwają intensywne prace nad najnowszym numerem Gazety Wasilkowskiej. Numer w wersji drukowanej dostępny będzie w sklepach od czwartku 10 maja - oczywiście bezpłatnie. W numerze m. in. zapowiedzi imprez na cały miesiąc, program Dni Wasilkowa oraz garść informacji i ciekawostek z całej gminy Wasilków. Wersja on-line dostępna już jutro - 9 maja.

 

Już dziś polecamy najnowszy numer, który liczy aż 24 strony! 

hip hop

Zapraszamy na zajęcia: grupa młodsza (ok. 7-11 lat) - 17:00, grupa 12+ w godz. 18:00-19:30. Zajęcia prowadzi instruktor i choreograf z wieloletnim doświadczeniem – Kamil Prokop.


W kwietniu zajęcia są bezpłatne, od maja odpłatność miesięczna ryczałtowa (4 zajęcia w m-cu gwarantowane) w wysokości 20 zł od osoby.

 

Zajęcia odbywają się w świetlicy MOAK przy ulicy Dwornej 19.


Serdecznie zapraszamy !!!

Więcej informacji:
tel. 857333567, kom. 534 885 400
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

morsyPodlaski Klub Morsów, Burmistrz Wasilkowa, Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie i Kompleks Nad Zalewem Jard serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie sezonu morsowania, które odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia o 13:00 nad zalewem w Wasilkowie.

 

W programie wiele atrakcji, w tym koncert plenerowy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, uroczyste podsumowanie sezonu i, oczywiście, morsowanie, ostatnie aż do późnej jesieni.

Więcej…

Więcej artykułów…

Rozkład MPK

logo_rozklad_bez