Turniej tenisa Stołowego o Puchar burmistrza Wasilkowa

Dnia 2.03.2024 r., w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie przy ul. Polnej został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wasilkowa, dedykowany dzieciom i młodzieży szkół podstawowych gminy Wasilków.

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach. W każdej kategorii zawody rozgrywano każdy z każdym.

W grupie dziewcząt zwyciężyła Halicka Aleksandra wygrywając wszystkie pojedynki. Drugie miejsce wywalczyła Drozdowska Julia, trzecie Lenczewska Nikola, a czwarte Czarnecka Amelia. Wszystkie ze szkoły nr 1 przy ul. Kościelnej.

W grupie młodszej zwyciężył Żukowski Karol, drugie miejsce wywalczył Rogalski Hubert, a trzecie Iwaniuk Maxim. Dalsze miejsce przypadło Dakowicz, Świderski Kamil oraz Szymański Fabian.

W grupie starszej zwyciężył bez straty seta Misijuk Maksymilian, drugie miejsce Matys Igor, trzecie Musko Jędrzej i czwarte Burzyński Jan.

Wszyscy startujący otrzymali dyplomy i drobne upominki, najmłodszy zawodnik Świderski Kamil dodatkowo otrzyma puchar z dedykacją, bony zakupowe w Decathlonie oraz drobne upominki.

Gratulacje, trofea i upominki wręczyła pani vice burmistrz Dominika Jocz- Lenkiewicz w obecności współorganizatora z Miejskiego Ośrodka animacji Kultury panią Anną Lach.