Koncert kolęd i piosenek Białostockiego Studia Piosenki

20 stycznia 2019 roku w Kościele Najświętszej Marii Panny w Wasilkowie po wieczornej mszy świętej, odbył się Koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Białostockiego Studia Piosenki Jerzego Tomzika.
Przed zgromadzoną publicznością zaśpiewało trzynastu solistów. W repertuarze zawarte były polskie kolędy  i pastorałki, między innymi: „Bóg się rodzi”, „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem” i wszystkim dobrze znane piosenki świąteczne. Występy muzyczne przeplatane były poezją i tekstami literackimi, które uzupełniały całość koncertu tworząc „Opowieść Wigilijną”.
Piękne głosy i aranżacja ponownie wprawiały w świąteczny nastrój, a zgromadzeni brali czynny udział śpiewając i klaszcząc w rytm wybrzmiewających melodii.

Na zakończenie koncertu ks. prob. Zdzisław Karabowicz podziękował artystom i panu Jerzemu Tomzikowi za piękny występ, wręczając pamiątkowe obrazki z wizerunkiem Matki Miłosierdzia i słodkie upominki. Do życzeń dołączył się Dyrektor Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie, Wojciech Jan Cymbalisty wręczając zespołowi kwiaty i zapraszając wszystkich na kolejny koncert w wykonaniu Białostockiego Studia Piosenki, 17 Lutego w Parafii Przemienienia Pańskiego w Wasilkowie, po wieczornej mszy świętej.

Białostockie Studio Piosenki

„Noel” https://youtu.be/P_O-VAPocoI

„Bóg się rodzi” https://youtu.be/oEqIgE-iNy8

„Przybieżeli do Betlejem” https://youtu.be/KcxVGdJ7CC8

„Cicha noc” https://youtu.be/K2HJOZSBbow

E.Z.