Wakacje w Gminie Wasilków

2 lipca odbyła się konferencja Burmistrza Wasilkowa on-line, której tematem tym razem były wakacje. W związku z okolicznościami epidemii plany wyjazdowe wielu z Was legły w gruzach. Burmistrz przekonywał, że nie trzeba jechać daleko, żeby poczuć prawdziwie letni klimat, gdyż wszystko co potrzebne żeby miło spędzić wakacje znajduje się w zasięgu ręki – w Wasilkowie.

Goście konferencji pani Anna Strutyńska, właścicielka Jurajski Park Dinozaurów : Muzeum Dziejów Ziemi oraz pan Dariusz Maliszewski, właściciel Wakestok – pierwszy wakepark na Podlasiu przedstawili bogatą ofertę wakacyjną proponowanych przez nich atrakcji.

Podczas spotkania burmistrz zachęcał do skorzystania z oferty Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, wypożyczalni kajaków w Nowodworcach Kajakiem Po Puszczy, klubów jazdy konnej.

Burmistrz przedstawił również szczegółowo szlaki PTTK biegnące przez Wasilków i przypomniał, że mogą one stanowić nie lada atrakcję dla miłośników pieszych wędrówek czy też wypadów rowerowych. Przypomniał też, że 19 lipca w Wasilkowie po raz siódmy wystartują Maratony Kresowe MTB

Podczas konferencji Sekretarz Gminy Zbigniew Tochwin przedstawił ciekawą ofertę wakacyjną, jaką przygotował mieszkańcom Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie oraz opowiedział o wypoczynku letnim dla dzieci zorganizowanym przez kluby sportowe i nie tylko.

Link do konferencji: http://www.youtube.com/watch?v=EB84Vk1ts9M

Szczegółowy opis atrakcji na terenie Gminy Wasilków:
http://www.wasilkow.pl/…/burmistrz-wasilkowa-zacheca-do-kor…

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania!

Wakacje w Wasilkowie

Źródło: UM w Wasilkowie