Sensoplastyka z Laborką i MOAK-iem

Wspólnie z Laborka – Laboratorium Kreatywnej Zabawy zapraszamy na zajęcia Sensoplastyki. 

Zajęcia organizowane są  z myślą o małych odkrywcach, pasjonatach zjawisk wszelkich, chętnych do nauki i poznawania świata – dzieciach w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. 

Zapraszamy do twórczej zabawy przy użyciu wszystkich zmysłów. Wspólnie zagłębimy się w świat faktur, kolorów, kształtów, a nawet smaków.

Zajęcia są stworzone, aby wspomagać budowanie świadomości ciała i przestrzeni. Dbamy o usprawnienie ruchowe, sprawność manualną, wspieramy rozwój zmysłów, wpływamy na rozwój mowy.
Poprzez wspólne działania pogłębiamy kontakt emocjonalny z dziećmi – budujemy ich poczucie bezpieczeństwa. Poznajemy nowe formy wyrazu i działań artystycznych, wzmacniamy wiarę we własne możliwości, rozwijamy swoją kreatywność.

Zajęcia odbędą się w sobotę 12 sierpnia w Nowodworcach w Świetlicy Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury przy ul. 3 Maja 5 w następujących grupach:

– I grupa: od 6 miesięcy do 2,5 lat, dzieci z jednym opiekunem – godz.:13:00 – 14:00

– II grupa : od 3 do 6 lat – godz.: 15:00 – 16:00

– III grupa: powyżej 7 lat – godz.:17:00 – 18:00

(zapisując się na zajęcia należy wybrać zapisy dla danej grupy)


Kilka ważnych informacji:
1. Prowadząca tworzy warunki do twórczego działania.
2. Stopy i dłonie pozostają gołe.
3. Nie pośpieszamy i nie wyręczamy, ale WSPOMAGAMY.
4. Nie trzymamy się sztywno zasad, króluje myśl IMPROWIZACJI .
5. DOBRZE SIĘ BAWIMY.

Na zajęcia proszę zabrać dobry nastrój i ubrania na zmianę.
Koszt zajęć: 40 zł za dziecko, opiekun gratis (opiekun bierze udział w zajęciach tylko w pierwszej – najmłodszej grupie). Liczba miejsc jest ograniczona. 

Czas trwania zajęć: 45-60 minut. Zapisy i wpłaty wyłącznie przez platformę evenea pod linkiem: https://bit.ly/SensoplastykaMOAK
Uwaga! W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach opłata nie zostanie zwrócona (istnieje możliwość odstąpienia miejsca innej osobie).

Informujemy, iż podczas zajęć mogą być wykonywane zdjęcia, które będą umieszczone na fanpage oraz stronie www Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie.

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie
Skip to content