Pożegnanie lata w Wasilkowie

31 sierpnia w Kompleksie Hotelowym JARD nad Zalewem w Wasilkowie mieszkańcy bawili się wspólnie podczas Pożegnania Lata, wydarzenia które zorganizowane były przez Miejski Ośrodek Animacji Kultury wraz ze współpracą z Radio JARD 89,2 FM Białystok / 95,5 FM Bielsk Podlaski / 90,1 FM Ełk , Kreatywny Wasilków oraz OSP Wasilków .

Sobotnia zabawa wypełniona była atrakcjami dla dzieci oraz starszej młodzieży :). Dzieci brały udział w konkursach i animacjach, prowadzonych przez animatorkę i korzystały ze strefy dmuchańców. I Podlaska Drużyna Harcerek „Convivera” im. św. Franciszka z Asyżu przygotowała plenerową malowankę i zabawy z chustą animacyjną, panie z Kreatywny Wasilków serwowały pyszności własnego wyrobu, a OSP Wasilków wprowadzało dzieci w szczegóły pracy strażaka, prezentując wóz oraz jego wyposażenie.

Największą atrakcją był festiwal kolorów Holi, po raz pierwszy organizowany w naszej miejscowości, w którym brały udział nie tylko dzieci i młodzież 🙂 Tak kolorowo jeszcze nie było!
Część muzyczną rozpoczął Zespół Wasilkowianie, po którym zaprezentowała się wokalistka Anna Ostrowska, zespół Szafis oraz Gaj.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, a w szczególności Radiu Jard oraz Kompleksowi Nad Zalewem, Stowarzyszeniu Kreatywny Wasilków, Ochotniczej Straży Pożarnej z Wasilkowa oraz I Podlaskiej Drużynie Harcerek „Convivera” im. św. Franciszka z Asyżu.
Do zobaczenia na przyszłorocznych letnich festynach i zabawach.