Konkurs „Mój ogród przyjazny i tolerancyjny”

Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Puszczy Knyszyńskiej „Wielki Las” organizują drugą edycję konkursu ogrodniczego pt. „Mój ogród – przyjazny i tradycyjny”.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie : http://www.pkpk.wrotapodlasia.pl/pl/aktualnosci/uwaga-oglaszamy-konkurs–moj-ogrod–przyjazny-i-tradycyjny.html

Zgłoszenia będą przyjmowane od 15 czerwca do 15 lipca br. na adres mailowy: krajobraz@pkpk.pl lub korespondencyjnie na adres siedziby Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej – ul. abp. gen. M. Chodakowskiego 6, 16-030 Supraśl, z dopiskiem Konkurs „Mój ogród”.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców, jak informują organizatorzy, czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Davis&Kryjan – Gardens i innych. Ogłoszenie finalistów i przyznanie nagród planowane jest na drugą połowę września, ostateczna data zostanie podana na stronie internetowej: www.pkpk.wrotapodlasia.pl , a uczestnicy poinformowani telefonicznie.