Dzień Mamy w klasie 2 i 3 w Szkole Filialnej w Sochoniach

26 maja obchodzimy „Dzień Mamy”. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy.

24 maja br., uczniowie klasy drugiej i trzeciej naszej szkoły świętowali Dzień Mamy. Podczas lekcji odbyły się warsztaty „Wszystko o mamie”, podczas których dzieci mogły wykazać się wiedzą na temat swoich mam. Po zajęciach dzieci wystąpiły we wspaniałym przedstawieniu zatytułowanym „Cała łąka dla mamy”, które oglądały dzieci i nauczyciele przedszkola.

Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość  i autorytet. Podczas występu dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Najwięcej radości wywołał wśród publiczności taniec grupowy do utworu „Bratnie dusze” Cleo i Dawida Kwiatkowskiego. Po zakończonym programie artystycznym dzieci prezentowały piękne laurki i kwiaty własnoręcznie wykonane, które wręczą ukochanym Mamom.

Uroczystość była radosna i przebiegała w niezwykle miłej atmosferze. Był to niezapomniany dzień. Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim Mamom.

Organizatorzy: Bogumiła Sobieszuk, Karina Babynko, Alina Pawluczuk
Źródło: Szkoła Filialna w Sochoniach

Skip to content