Turniej tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wasilkowa

Z odbytego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wasilkowa dla uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Wasilków odbytego dnia 5 marca 2022 r.

Turniej odbył się w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach:
– rocznik 2007 i 2008
– 2009 i młodsi

W kategorii starszej startowało tylko 4 zawodników. W rozgrywkach każdy z każdym I miejsce wywalczył Kamil Zbierajewski, II miejsce Jakub Zajkowski, III miejsce Oliwier Tryląg, a IV miejsce Maciek Dzienis.

Za trzy pierwsze miejsce zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe, dyplomy oraz drobne upominki. Za czwarte miejsce zawodnik Maciek Dzienis otrzymał dyplom uczestnictwa i drobne upominki.

W kategorii młodszej frekwencja była o wiele wyższa bo startowało 16 zawodników. Szczególnie w półfinałach i i finale pojedynki były wyrównane i zacięte.

Pierwsze miejsce wywalczył Alan Tryląg, drugie miejsce Maksymilian Misijuk, a trzecie miejsce Filip Zdanuk. Wyróżnili się młodzi zawodnicy Jan Burzyński, który wywalczył czwarte miejsce oraz Adam Toczydłowski zdobywca piątego miejsca. Pierwsza trójka otrzymała puchary, nagrody rzeczowe, dyplomy uczestnictwa i upominki.

Gratuluję wszystkim zawodnikom uczestnictwa w turnieju i do zobaczenia na następnym.