Pożegnanie wakacji w rytmie Reggae 9.5 w Wasilkowie

Niczym feniks z popiółów… Reggae wraca do Wasilkowa, po kilkuletniej przerwie wracamy z wydarzeniem w klimacie, który był bliski rzeszy odbiorców i stał się marką, którą do dziś wielu z nas wspomina. Dlatego jedziemy z tym!

Zapraszamy serdecznie na Pożegnanie wakacji w rytmie reggae aka Reggae Day w Wasilkowie 9.5 – jako zapowiedź powrotu tego wydarzenia do kalendarza imprez w Wasilkowie – rezerwujcie sobie 7 sierpnia 2021 na 10. Reggae Day w Wasilkowie ale zanim to, wspólnie przypomnijmy sobie jak rootsowe wibracje rozlewają się po Cyplu i basowe brzmienie w pięknych okolicznościach przyrody kołysze nas i pozwala rozpłynąć się jak rzeka Supraśl wpadająca do zalewu…

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was na spędzenie z nami czasu, weźcie: przyjdźcie, koce do chillowania, dobre humory, ochotę do tańca i pozytywnych wibracji. Pomogą nam w tym @Roots Vibracja Soundsystem / The Rebels / @Blue Mahoe / Startujemy o 17:00 na terenie rekreacyjnym Cypel w Wasilkowie ale zapraszamy od samego rana do wypoczywania nad rzeką i korzystania z ostatniego weekendu tegorocznych wakacji.

Będzie co zjeść i wypić i czym się ochłodzić – no grzech nie skorzystać! Widzimy się w Wasilkowie! I pamiętajcie – Wasilków to nie tylko sypialnia, a my MOAK w Wasilkowie kreujemy przestrzeń wydarzeń więc będzie ładnie, dobrze i miło!

I link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/717325202181654

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie