Pokaz talentów „Mam talent” na powitanie Wiosny w klasie II i III w Szkole Filialnej w Sochoniach

19 marca br., odbyło się uroczyste Powitanie Wiosny w klasie II i III w Szkole Filialnej w Sochoniach. Na początku uczniowie z klasy drugiej i trzeciej wystąpili we wspaniałym układzie tanecznym z kolorowymi pomponami i chustą animacyjną śpiewając przy tym piosenkę p. t.: „Idzie wiosna”. Następnie odbył się pokaz talentów „Mam Talent” dla uczniów klas II – III.

Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, prezentowały talenty sportowe (piłka nożna, karate), grały na instrumentach, na misce, skakały na skakance, kręciły hula – hop oraz recytowały wiersze. Dzieci zaprezentowały się wspaniale! Brawom nie było końca! Wszyscy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe Dyplomy.

Następnie spacerowaliśmy przez wieś Sochonie z Marzanną. Aby na dobre pożegnać Panią Zimę, wołaliśmy: „Marzanko, marzanko zimy koleżanko! Do widzenia łyżwom i nartom, i sankom! ”. Teraz już na dobre możemy cieszyć się prawdziwą wiosną. Po powrocie do szkoły wiele radości sprawiły dzieciom wiosenne, wesołe zabawy animacyjne na świetlicy szkolnej. Dzieci z zachwytem uczestniczyły w ciekawych zabawach.

Witaj Wiosno!

Organizatorzy: Bogumiła Sobieszuk, Karina Babynko, Alina Pawluczuk

Skip to content