IX Podlaska Biesiada Trzeźwości Wasilków 2019

Tegoroczna edycja Biesiady Trzeźwości odbyła się pod hasłem „Wdzięczność – piękny przywilej czy obowiązek?”, podczas której przy wspólnej modlitwie, panelach dyskusyjnych, spotkaniach ze specjalistami i świadectwach osób uzależnionych i współuzależnionych uczestnicy biesiadowali dziękując za wytrwałość w trzeźwości.

3 sierpnia podczas pierwszego dnia IX Podlaskiej Biesiady Trzeźwości w Wasilkowie Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz podziękował organizatorowi wydarzenia i zarazem koordynatorowi Ruchu Abstynenckiego „Próg Nadziei” za trud i poświęcenie włożone w jego organizację. Piotr Kisielewicz trwając bez nałogu już 22 lata codziennie daje najlepszy przykład swoim osobistym świadectwem życia, ucząc i inspirując innych do podejmowania walki z uzależnieniami.
”Jestem pewien udało się to zrealizować dzięki ofiarnej pracy, wytrwałości i Bożemu Błogosławieństwu. Życzę, aby tegoroczna Biesiada była dla wszystkich Państwa wspaniałą ucztą duchową” – mówił Burmistrz. Burmistrz pogratulował również 20. Jubileuszu istnienia Ruchu Abstynenckiego i podziękował Panu Piotrowi za jego prowadzenie.
Panie Piotrze życzymy dużo zdrowia i pomyślności!

Podlaska Biesiada Trzeźwości organizowana jest zawsze w pierwszą sobotę sierpnia. Miesiąc trzeźwości to czas, w którym Kościół katolicki w szczególny sposób promuje abstynencję.

IX Biesiada Trzeźwości

Źródło:Obiektyw TVP3 Białystok, UM Wasilków