I edycja imprezy na orientację – „Front Wschodni”

W sobotę – 24 sierpnia 2019 r. odbędzie się w Wasilkowie 1 edycja imprezy na orientację – Front Wschodni.

Zadaniem uczestników, którzy wystartują w Świętej Wodzie będzie odnalezienie kilkudziesięciu ciekawych miejsc w Puszczy Knyszyńskiej wyłącznie przy pomocy mapy i kompasu, w jak najkrótszym czasie. Biegacze i rowerzyści będą mieli do wyboru trasy od 5 do 100 km. Rywalizacja będzie rozgrywana w ramach Pucharu Polski w Maratonach na Orientację.

Dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalną trasę – Leśne Przygody, w okolicach Sanktuarium w  Świętej Wodzie. Po drodze będą czekać na uczestników zadania specjalne.

Wszyscy startujący otrzymają pamiątkowe medale i nagrody. Osoby przyjezdne będą mogły skorzystać z bezpłatnego noclegu w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza w Wasilkowie.

W przypadku istnienia wolnych miejsc, zapisy będą jeszcze możliwe tuż przed rozpoczęciem imprezy:
– w piątek (23 sierpnia) g. 16:00 – 19:00 w bazie zawodów (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wasilkowie, ul. Mickiewicza 2, Wasilków) lub
– sobotę (24 sierpnia) (najpóźniej 30 min przed startem danej trasy) w biurze zawodów w Świętej Wodzie (w okolicy placu zabaw)
Wówczas kwota płatności będzie nieco wyższa.


źródło: UM Wasilków

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa i Wojewodę Podlaskiego oraz Burmistrzów Wasilkowa, Supraśla i Czarnej Białostockiej.

Więcej informacji o imprezie, w tym link do zapisów znajdą Państwo
na stronie internetowej i profilu FB organizatora – Fundacji Dzika Krew: 

www.dzikakrew.pl

www.fb.com/fundacjaDK   

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: UM Wasilków