„Zamyślona Pani Jesień” przestawienie dzieci z Punktu Przedszkolnego „Przedszkolak” w Soconiach

O tym, że jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku ze względu na swoje bogactwo barw wiedzą i duzi i mali a zwłaszcza dzieci z Punktu Przedszkolnego „Przedszkolak” w Sochoniach.

W naszym przedszkolu Pani Jesień była równie piękna. Przywitaliśmy ją razem z Rodzicami i Panią Dyrektor Joanną Broniszewską Hyży oraz wicedyrektor Bożeną Stasiełuk.

Przedszkolaki wystawiły przedstawienie pt. „Zamyślona Pani Jesień”. Nad przebiegiem imprezy czuwały p. Iza i p. Magda. Jakie było zdziwienie, gdy zobaczyliśmy piękną panią w długiej, kolorowej sukni i wianku z liści na głowie, elfy i skrzaty oraz wiewiórki. Nawet deszczowa pogoda za oknem nie przeszkodziła nam w świętowaniu. Pani Jesień przywitała nas wierszem i zaprosiła dzieci w świat zadań – oczywiście jesiennych. Przedszkolaki wraz z Rodzicami poradziły sobie wzorowo. Następnie wspólnie śpiewały piosenkę „Jesień jak zaczarowana”.

Na koniec uroczystości przedszkolaki wspólnie z Rodzicami wykonały portret Pani Jesieni oraz nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego „Jesienne stroiki”.  Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność.

Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale przepiękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby!

Przedstawienie

Autor: mgr Andrakowicz Magdalena, mgr Wierzbicka Izabela

Skip to content