Zajęcia Hip Hop on line

Już w najbliższy wtorek, 9 lutego wspólnie z naszym instruktorem – Łukaszem „Szotkiem” Szotko zapraszamy na pierwsze zajęcia.
O godz. 18:30 zajęcia dla początkujących, o 19:30 zajęcia dla średniozaawansowanych. Zapraszamy wszystkich, zarówno osoby, które uczęszczały na nasze zajęcia wcześniej jak również tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Wystarczy komputer (z kamerą, choć nie jest to wymagane) z dostępem do Internetu, kawałek miejsca, w którym będzie można swobodnie ćwiczyć i trochę chęci. Zajęcia odbywać się będą za pośrednictwem naszej strony internetowej pod adresem:www.moakwasilkow.pl/on-line

Liczymy, że nie będziemy mieli problemów technicznych i uda nam się przeprowadzić zajęcia sprawnie.

Zdajemy sobie sprawę, że taka forma zajęć nie odda ich charakteru i nie będą tak atrakcyjne jak zajęcia stacjonarne, szczególnie mając na uwadze ile obecnie młodzież musi poświęcać czasu na pracę przy komputerze. Liczymy jednak, że przynajmniej taki kontakt z instruktorem pozwoli na kontunuowanie ćwiczenia tańca i podtrzyma chęć uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych. Obecne obostrzenia, wytyczne, zalecenia itd. na dziś nie pozwalają nam na organizowanie zajęć w tradycyjnej formie, co nie jest logiczne i konsekwentne jednak nie mamy możliwości aby te zakazy obejść.

Udział w zajęciach on-line jest bezpłatny. Nie trzeba również używać żadnego oprogramowania do wideokonferencji, wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.moakwasilkow.pl/on-line , z której poziomu prowadzona będzie transmisja. Możliwość dołączenia do „spotkania” będzie możliwa na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć – czyli od 18:25 i 19:25. Mamy nadzieję, że będzie to tylko forma przejściowa do powrotu do zajęć stacjonarnych.

Na naszym profilu na FB zamieszczone jest zaproszenie do udziału w zajęciach nagrane przez Łukasza, które może zachęci do uczestnictwa w zajęciach. Zapraszamy 🙂 Do zobaczenia 🙂 https://www.facebook.com/MOAKwWasilkowie/posts/2887907491529619

Skip to content