Wirtualna świetlica w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Pandemia koronawirusa zatrzymała uczniów w domach, a nas, nauczycieli przed komputerami. Cały czas jednak jesteśmy z nimi w kontakcie.

W Szkole Podstawowej działa wirtualna świetlica, która proponuje ciekawe sposoby na oderwanie się od lekcji. Dzieci tęsknią za szkołą, a my tęsknimy za nimi. Aby uprzyjemnić ten trudny czas postanowiliśmy zaprosić wychowanków do wspólnej zabawy.

W ramach wirtualnej świetlicy uczniowie mogli zaśpiewać z nami piosenki, wraz z rodzicami zagrać w specjalnie wybrane gry oraz wybrać się bez wychodzenia z domu na zwiedzanie różnych obiektów. Na miłośników muzyki czekał wyjątkowy koncert online. Z kolei pasjonaci przestworzy otrzymali pomysł, jak stworzyć niezwykłą rakietę. Mogli też zamienić swój dom w laboratorium i przeprowadzić ciekawe eksperymenty. Był też czas, aby powspominać dni, gdy razem mogliśmy się bawić.

Niezwykle cieszy nas to, że spotkaliśmy się z pozytywnym odzewem uczniów –otrzymaliśmy wiadomości, że tęsknią za świetlicą oraz kontaktami z kolegami i nauczycielami. Wirtualna świetlica cały czas działa, zapraszamy wszystkich do jej odwiedzania. Wystarczy wejść na stronę naszej szkoły.

Świetlica w SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie

Nauczyciele świetlicy                                                                                                     Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie