Warsztaty nowocyrkowe

W ramach „Ferii zimowych z Freakus” zapraszamy na otwarte, bezpłatne zajęcia kuglarstwa, które odbędą się w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie.

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 lat oraz osoby dorosłe na wspólne warsztaty nowocyrkowe na sprzęcie treningowym tj. flowersticku, diabolo czy poi .

Nauka tej formy sztuki uczy cierpliwości i wytrwałości w pracy. Wraz z rozwojem umiejętności żonglerskich następuje rozwój cech takich jak opanowanie, pewność siebie i równowaga. 

Organizując warsztaty kuglarskie, życzymy sobie aby znalazła się grupa pasjonatów, która w formie odpowiedniej struktury, działać będzie przy naszym ośrodku kultury. Jesteśmy wstanie stworzyć cykliczne zajęcia kuglarskie, które w przyszłości zaowocowałby pokazami podczas pikników czy innych wydarzeń plenerowych. 

Spotkanie organizacyjno- integracyjne oraz blok teoretyczno-praktyczny pomagający rozwijać koncentrację, podzielność uwagi, refleks i kreatywność uczestników, odbędzie się w siedzibie MOAK-u w Wasilkowie przy ulicy Żurawiej 13 w dniach:
I spotkanie – 25 stycznia w godzinach 17:30-19:00,
II spotkanie – 3 lutego w godzinach 17.30- 19.00.


Wstęp wolny! Zapisy za pośrednictwem portalu evenea pod adresem: 
https://bit.ly/3I7QAf8

Na zajęcia warto zabrać zmienne obuwie i wygodne ubranie, dużo uśmiechu na twarzy oraz motywację, która będzie potrzebna w nauce widowiskowych umiejętności.

Skip to content