Wakacyjne Kino Plenerowe z MOAK 14 sierpnia w Studziankach

Wspólnie z Publiczna Szkoła Podstawowa w Studziankach , Grupa fotograficzna Krajobraźnia oraz Urząd Miejski w Wasilkowie zapraszamy na kolejną odsłonę Wakacyjnego Kina Plenerowego Z MOAK. 
Już w najbliższy piątek spotkamy się w Studziankach, gdzie zaprezentujemy pokaz zdjęć członków grupy Krajobraźnia oraz znakomitą komedię pomyłek pt. „Nie lubię poniedziałku” w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego.

Fabuła jest finezyjnie skonstruowana. Akcja filmu dzieje się w ciągu jednego dnia, w pewien wrześniowy poniedziałek. W dodatku raczej pechowy dla wszystkich postaci. Perypetie bohaterów zabawnie się ze sobą przeplatają i w komiczny sposób pokazują, jak trzeba było sobie radzić w PRL-u, żeby w ogóle cokolwiek załatwić  I niezależnie od profesji należało trzymać się jednej zasady: prawdziwy fachowiec nie zaczyna roboty w poniedziałek!  

Cyfrowa premiera zrekonstruowanej perełki rodzimego kina odbyła się 13 lutego 2012 w kinie Kultura w Warszawie, a u nas obejrzycie go 14 sierpnia o godz. 20:00 w Studziankach.

Prosimy o zachowanie obowiązujących obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną: zakrywanie twarzy, zachowanie 1,5 metrowych odległości od innych uczestników wydarzenia oraz dezynfekowanie rąk.

W przypadku złych warunków atmosferycznych pokaz zostanie przełożony na inny termin.

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie