Sukcesy uczniów w Szkole Filialnej w Sochoniach

Uczniowie Szkoły Filialnej w Sochoniach z pewnością zasłużyli na odpoczynek i beztroskie wakacje.
Podczas roku szkolnego 2018/2019 swoje talenty i umiejętności mistrzowsko wykorzystali podczas konkursów i festiwali, w których brali udział zajmując wysokie miejsca i wyróżnienia.

Oto laureaci:

I miejsce Zuzanna Jasiukiewicz kl. I w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka” – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska,

I miejsce Maria Fiediukiewicz kl. I, Bartosz Radziszewski kl. I, Anna Matelki kl. I, Nikola Kowalska kl. I, Zuzanna Dorota Jasiukiewicz kl. I, Mariusz Głębocki kl. I
Wyróżnienie specjalne: Szymon Sochoń kl. I w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Małego Dziecka w Łodzi „Świat”. – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

I miejsce Maja Glińska kl. II w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu” – nauczyciel: Małgorzata Leszczyńska

III miejsce Maria Fiedukiewicz kl. I w Ogólnopolskim Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych „Białe Boże Narodzenie barwami malowane” – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

II miejsce Wiktoria Dąbrowska kl. II w Ogólnopolskim konkursie na projekt nadruku na koszyulkę z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości – Bytom
– nauczyciel: Małgorzata Leszczyńska

Wyróżnienie: Maria Fiediukiewicz kl. I, Szymon Sochoń kl. I, Krzysztof Woroszyło kl. „0” w Ogólnopolskim konkursie plastycznym Wiosna Młodych Talentów „Portret” – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Wyróżnienie: Beniamin Bielecki kl. II w Ogólnopolskim konkursie plastycznym Wiosna Młodych Talentów „Portret” – nauczyciel: Małgorzata Leszczyńska

I miejsce Szymon Sochoń kl. I w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wymaluj Niepodległość” – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk

Wyróżnienie: Filip Grzybowski kl. II w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wymaluj Niepodległość” – nauczyciel: Małgorzata Leszczyńska

Wyróżnienie: Zuzanna Jasiukiewicz kl. I w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „SOS dla bezdomnych kotów” – nauczyciel Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

I miejsce Maria Fiediukiewicz, Szymon Sochoń kl. I w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Puchacz Piotr” – etap szkolny – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Wyróżnienie: Maria Fiediukiewicz kl. I w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bezpieczne ferie” – nauczyciel: Małgorzata Fiediukiewicz

I miejsce Maria Fiediukiewicz, Szymon Sochoń kl. I w Międzyszkolnym konkursie „Mistrz pięknego czytania” – nauczyciel: Bogumił Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

III miejsce Maria Fiediukiewicz, Zuzanna Jasiukiewicz kl. I w Konkursie piosenki „Dozwolone od lat 10” – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

III miejsce Kornelia Karłowicz, Wiktoria Dąbrowska kl. II w Konkursie piosenki „Dozwolone do lat 10” – nauczyciel: Małgorzata Leszczyńska

Nagroda: Aleksandra Cimochowska kl. „0” w Szkolnym konkursie plastycznym”Praca z surowców wtórnych” – nauczyciel: Katarzyna Wiśniewska, Bogumiła Sobieszuk

I miejsce Maria Fiediukiewicz kl. I,
Wyróżnienie: Bartosz Radziszewski kl. I,
Nagroda: Mariusz Gołębiocki kl. I, Zuzanna Jasiukiewicz kl. I, Sandra Grzybowska kl. „0” w Szkolnym konkursie wokalnym „Hej kolęda, kolęda” – nauczyciel: Katarzyna Wiśniewska, Bogumiła Sobieszuk

Nagroda: Aleksandra Cimochowska, Piotr Kitlas kl. „0” w Szkolnym konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” – nauczyciel: Katarzyna Wiśniewska, Bogumiła Sobieszuk

I miejsce Maria Fiediukiewicz, Nikola Kowalska kl. I,
Wyróżnienie: Zuzanna Jasiukiewicz kl. I,
Nagroda: Szymon Sochoń, Bartosz Radziszewski, Mariusz Głębocki, Anna Matel kl. I w Szkolnym konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” – nauczyciel: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Wszystkim laureatom Gratulujemy!

Laureaci konkursów

Mat.: Szkoła Filialna w Sochoniach