Spotkania z kuchnią żydowską i rosyjską

Fundacja „DIALOG” zaprasza wszystkich miłośników różnorodnej kuchni mieszkających w naszym województwie cudzoziemców na kolejne spotkania integracyjnych warsztatów kulinarnych:

  • 30 maja o godzinie 18:30 kuchni żydowskiej
  • 3 czerwca o godzinie 18:00 kuchni rosyjskiej tatarskiej

Podczas warsztatów można będzie poznać kuchnię mieszkających w Białymstoku przedstawicieli innych narodowości, zasmakujemy kuchni danego narodu i będziemy mieli okazję do wspólnego gotowania.

Warsztaty zostaną zorganizowane w studiu kulinarnym 

„Zmokła Kura” (ul. Witosa 15B) w Białymstoku.

Spotkania dedykowane są mieszkańcom Białegostoku – zarówno dorosłym, jak i dzieciom.  Spotkania poprowadzą przedstawiciele narodowości, jakich kuchnię będziemy poznawać. 
Udział w warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsze przesłanie zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: fami@fundacjadialog.pl.
Udział w spotkaniu wezmą osoby, które jeszcze nie brały udziału w warsztatach oraz najszybciej prześlą swoje zgłoszenia.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Można wziąć udział tylko w jednych warsztatach, więc prosimy o informacje w mailu o warsztatach, których dotyczy zgłoszenie.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Działania ukierunkowane na integrację obywateli państw trzecich w województwie podlaskim” współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Źródło: https://fundacjadialog.pl