Rozgrywki szkolne w tenisie stołowym

Dnia 3 kwietnia br., w Dobrzyniewie Dużym odbył się finał wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym. W finałach z czterech grup Północnej, Centralnej, Południowej i Zachodniej startowało trzydziestu dwóch zawodników. W grupie uczennic startowały Wiktoria Sochoń i Patrycja Pruszyńska. Mimo zaciętego pojedynku nie znalazły się w pierwszej ósemce. Natomiast Wiktoria Sochoń wywalczyła 9-12 miejsce, Patrycja Pruszyńska zajęła 13-16 miejsce. W przeliczeniu na punkty zdobyły 14 zajmując szóste miejsce na 19 szkół. Wśród chłopców z półfinałów zakwalifikowali się Krystian Kuźma, Adam Burzyński i Paweł Mierzejewski. W wyniku rozgrywek Mierzejewski i Kuźma wywalczyli bardzo dobre miejsca w przedziale 9-12 na 32 startujących. Adam Burzyński uplasował się na 7-8 miejscu otrzymując pamiątkowy dyplom. W klasyfikacji drużynowej wyżej wymienieni uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta zdobyli i zajęli 2 miejsce na 21 startujących otrzymując pamiątkowy puchar.

W igrzyskach Młodzieży startował Michał Burzyński, zajmując 13-16 miejsce zdobywając dla szkoły sześć punktów. plasując się na 13-15 miejscu na 19 szkół. Szkołę Podstawową nr 1 im. Ks. Wacława Rabczyńskiego reprezentował Michał Łukaszewicz, który wywalczył 2 miejsce. Adam Dziejma 25-28 miejsce, łącznie zdobywając 20 punktów. zajmując 2 miejsce na 19 szkół.