Rodzinna niedziela w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 7–12 lat prowadzone w oparciu o wystawę stałą i wystawy czasowe oraz zbiory Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku.

Maria Jackowska_Obscure sorrows_30 x 21 cm_druk płaski_1

SŁOWNIK NIEOCZYWISTYCH SMUTKÓW
13 czerwca 2021 r., godz. 12.00

Czy często zdarza się Wam odczuwać emocje, których nie jesteście w stanie nazwać? Uczucia, które trudno określić? John Koenig, twórca internetowego Słownika nieoczywistych smutków, podjął próbę wyszukania i nazwania uczuć, które często nam towarzyszą, ale są nienazwane. Z kolei Maria Jackowska, tegoroczna absolwentka liceum plastycznego w Supraślu, kilka z nich zilustrowała i zaprezentowała na wystawie czasowej DYPLOMY 2020/2021. Zainspirowani wystawą, uczestnicy zajęć spróbują przełożyć na swój język graficzny wybrane hasła ze Słownika nieoczywistych smutków.

Liczba uczestników w grupie: 10 osób
Czas trwania zajęć: ok. 90 min
Koszt: 12 zł – dziecko, 6 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny: 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun
Informacje i zapisy: 509 336 862

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum.

Rodzinna niedziela w muzeum

Źródło: Muzeum Podlaskie w Białymstoku

Skip to content