Podziękowania od Burmistrza za szczególne osiągnięcia

22 sierpnia podczas sesji Rady Miejskiej Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz przekazał gratulacje i podziękowania osobom szczególnie zasłużonym dla Wasilkowa. Wyróżniony został m.in. Pan Adam Wolański, wieloletni Dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Wasilkowie, wspaniały nauczyciel, który zaraża pasją i miłością do muzyki.
W dniach 28-30 czerwca podczas 13. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Hattstedt w Niemczech nasi Orkiestranci oraz Mażoretki STARS odnieśli ogromny sukces. Zdobyli I miejsce w kategorii – Marching Parade oraz dwa II-gie miejsca w kategoriach – Concert Competition i Show Competition. „Panie Adamie dziękuję za ogrom pracy i trud włożone w przygotowanie i poprowadzenie naszej uzdolnionej młodzieży do tego sukcesu. Dziękuję wszystkim naszym Orkiestrantom i Mażoretkom za promowanie Wasilkowa za granicą poprzez muzykę i taniec. Gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów” – mówił Burmistrz.

Podczas dzisiejszej sesji Burmistrz pogratulował również Kamili Stankiewicz – zawodniczce sekcji rzutowej Koła PZW w Wasilkowie, podkreślając zasługi jej trenera Pana Wojciecha Bogusłowicza. Kamila reprezentowała Polskę i Wasilków podczas MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW W CASTINGU, odbywających się w dniach 18-21 lipca br. w Grachen w Szwajcarii i zdobyła tam aż 7 medali: 4 złote, 2 srebrne i 1 drużynowo.
Z ogromną radością dowiedzieliśmy się, że Kamila została powołana do reprezentacji Polski kobiet na wrześniowe Mistrzostwa Świata Seniorów w Czechach. Trzymamy kciuki!
 
Burmistrz wyrażając uznanie dla dotychczasowej pracy i zaangażowania Pana Piotra Kisielewicza złożył dziś też gratulacje z okazji Jubileuszu 20-lecia istnienia Ruchu Abstynenckiego „Próg Nadziei” w Wasilkowie. „Dziękuję za codzienną gotowość do niesienia pomocy oraz inspirowanie swoim przykładem innych do podejmowania walki z uzależnieniami” – mówił. Wszystkiego dobrego!

Gratulacje

Źródło: UM w Wasilkowie