Pierwszy Nadrzeczny Salon Ambientu w Wasilkowie

Pierwszy Nadrzeczny Salon Ambientu to kolejna inicjatywa, która wychodzi poza standardowe przestrzenie wydarzeń salonowych. Wasilków – gospodarz tej edycji – świetnie skomunikowany z miastem, w kilka chwil pozwoli uczestnikom na szybką ucieczkę i oddanie się dźwiękom i relaksowi w otoczeniu przyjemnie szumiącej wody.

Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od dekady. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w wielu miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.

Podczas Pierwszego Nadrzecznego Salonu Ambientu wystąpią:
Stefan Węgłowski live
http://stefanweglowski.com/
𝙎𝙆𝙍𝙐𝘾𝙃𝘼 DJ set
https://radiokapital.pl/shows/skrucha
Dtekk
https://soundcloud.com/dtekk

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie
Partnerem wydarzenia jest Agnella

Up To Date Festival 2020 dofinansowano ze środków z budżetu Miasta Białegostoku
Partnerem Up To Date Festival 2020 jest Województwo Podlaskie

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2706749066234932/