Pastelowy świat filmu – zapraszamy na pokaz w ramach DKF-u

Zapraszamy Państwa do udziału w Kolejnym Pokazie Dyskusyjnego Klubu Filmowego – Wasilków, który odbędzie się 7 stycznia 2022 roku w MOAK-u (Żurawia 13) godzina 19:00.

Podczas pokazu pod hasłem „Pastelowy Świat Filmu” obejrzymy produkcję z 1990 roku. Film opowiada o chłopcu – cyborgu, który zamiast dłoni ma nożyce. Po śmierci jego wynalazcy wychodzi  do ludzi i zaczyna się powoli przystosowywać do życia w małomiasteczkowej społeczności.
W rolach głównych wystąpili Johnny Depp, Winona Ryder oraz Kathy Baker.

O Dyskusyjnym Klubie Filmowym-Wasilków:

Pokazy filmowe będą odbywać się cyklicznie, w pierwszy piątek miesiąca. Podczas spotkań oglądane są filmy w schemacie prelekcja – projekcja – dyskusja.  Grupa ma strukturę nieformalną i otwartą (nie musisz być członkiem Kluby, by przyjść na pokaz. Repertuar jest ustalany przez uczestników spotkań w oparciu o hasło przewodnie miesiąca). Dyskusyjne Kluby Filmowe to zrzeszenia miłośników sztuki filmowej, którzy chcą pogłębiać wiedzę na temat tej sztuki oraz ją popularyzować. Głównym sposobem ich działań są projekcje filmów o wysokich walorach artystycznych. Grupy te często uzupełniają projekcje o prelekcje, dyskusje, spotkania z twórcami, publikacje.

Skip to content