Krąg kobiet z gimnastyką słowiańską w MOAK

Zapraszamy serdecznie do Kręgu kobiet z gimnastyką słowiańską. Spotykamy się już 11 września o godzinie 17:00 w wyjątkowym, cudownym, kobiecym klimacie, żeby pobyć ze sobą, posłuchać się wzajemnie, kiedy trzeba wesprzeć. Bez oceniania w pełnej akceptacji siebie i innych atmosferze, wraz z gimnastyką słowiańską, która ma ogromną moc rozbudzania naszej kobiecości.

Jeśli chcesz zabierz ze sobą:

– szczere chęci i dobry humor

– coś na czym będziesz mogła ćwiczyć i usiąść (matę, koc, chustę lub ręcznik)

– przyjdź w wygodnym ubraniu a cudownie będzie jak będziesz miała długą spódnice, sukienkę lub chustę, kolczyki, bransoletki, pierścionki wszystko to co lubisz i w czym dobrze się czujesz ale pamiętaj nic nie musisz, masz być sobą i to jest najważniejsze.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 11 września o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie przy ul. Żurawiej 13 w Wasilkowie. Zajęcia bezpłatne – obowiązują zapisy elektroniczne pod adresem:https://bit.ly/3KE0yYn

O prowadzącej:

Nazywam się Asia, ćwiczę gimnastykę słowiańską od dwóch lat i czuję jej cudowny wpływ na moje ciało i duszę (co nawet zauważył mój mąż). Pragnę się podzielić tą energią z innymi kobietami. 

Zapraszamy

Skip to content