Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Żeglarski Trakt Wasilków 2021

Już 19 czerwca (sobota) zapraszamy na teren rekreacyjny Cypel w Wasilkowie na finał Konkursu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „ŻEGLARSKI TRAKT” WASILKÓW 2021. Rozpoczynamy o godz. 17:00

W programie przesłuchania konkursowe uczestników Festiwalu, koncert zdobywców Grand Prix oraz koncert Przemysława Burela – artysty, który ponad 20 lat występuje na koncertach oraz scenach festiwali żeglarskich i turystycznych.

Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej organizowany jest przez Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie, Dwujęzyczną Prywatną Szkołę Podstawową im. Antoniego Bućko oraz Fundację Centrum Sztuki i Kultury Pro Musica, pod honorowym patronatem Burmistrza Wasilkowa oraz Regionalnego Oddziału PTTK w Białymstoku we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim.

Celem Konkursu jest odnajdywanie młodych talentów muzycznych, wspieranie uzdolnionych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności, propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży oraz aktywnej turystyki wśród uczestników i słuchaczy.

Jest to bardzo ważne wydarzenie kulturalno-rozrywkowe skierowane do mieszkańców naszej gminy jak również gmin ościennych. Impreza ma na celu zintegrowanie gminnej społeczności, jak również dostarczenie mieszkańcom dobrej zabawy i wielu atrakcji. Serdecznie zapraszamy, nie może Was zabraknąć.

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie
Skip to content