Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

KombiiDni Wasilkowa dobiegły końca, mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w wieczorze folkloru, disco polo, konkursach muzycznych, kulinarnych, licytacji, pokazie paralotniarzy, najmłodsi bawili się w wesołym miasteczku a finałowy sobotni koncert był pokazem rockowej wirtuozerii grupy KOMBII.

Więcej…

OPOKAW sobotę 2 czerwca 2018r. w Pogotowiu Opiekuńczym „Opoka" w Wasilkowie prowadzonym przez Siostry Terezjanki odbył się Jubileusz 15-lecia istnienia i działalności placówki oraz Finał Kampanii Kilometry Dobra.


Uroczystości rozpoczęły się uroczystą Eucharystią, której przewodniczył kapelan placówki ks. Ryszard Kozioł.


Następnym punktem programu była „Podróż w czasie" – przedstawiono prezentację pokazującą to, jak przez lata placówka się zmieniała. Po kilku słowach powitania i wprowadzenia wszyscy obecni zostali zaproszeni do dalszego świętowania w „opokowym" ogrodzie.

Więcej…

IMG 4177711 czerwca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie odbyły się uroczystości w związku z Jubileuszem 60 – lecia Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Wzięli w nich udział m.in. Wicewojewoda Podlaski Jan Zabielski, Wojewódzki Komendant OHP Adam Krzysztof Romatowski, Poseł na Sejm RP Dariusz Piontkowski, Poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, Burmistrz Wasilkowa Mirosław Bielawski, Burmistrz Miasta Łapy Urszula Jabłońska, Burmistrz Miasta Hajnówka Jerzy Sirak, a także przedstawiciele duchowieństwa, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji, I Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Białymstoku, Powiatowego Urzędu Pracy jak i innych podmiotów współpracujących z Komendą OHP.

Więcej…

BObSTARTUJE CZWARTA EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO!
Od 2 lipca do 7 września
mieszkańcy miasta Wasilków, moga składać wnioski z propozycjami zadań do realizacji w 2019 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich państwa do głosowania.

Więcej informacji na plakacie.

Dni Wasilkowa baner FB do gwDni Wasilkowa '2018 

15-17 czerwca

Zapraszamy na imprezę pełną gwiazd i atrakcji!

Program Dni Wasilkowa:

Więcej…

Więcej artykułów…

Rozkład MPK

logo_rozklad_bez