II sesja Rady Miejskiej w Wasilkowie

Informujemy, że 3 grudnia br. (poniedziałek) o godzinie 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wasilkowie przy ulicy Białostockiej 7, odbędzie się
II sesja Rady Miejskiej w Wasilkowie. Obrady sesji są jawne. Zaprasza się mieszkańców do wzięcia udziału w posiedzeniu.

 Materiały dotyczące posiedzenia (porządek obrad, projekty uchwał), są dostępne w systemie eSesja
oraz w Portalu Mieszkańca pod następującym adresem: http://api.esesja.pl/posiedzenie8/29259

Poniżej znajdują się aktualne informacje o składzie Rady Miejskiej w Wasilkowie
w kadencji 2018-2023

Nazwisko i Imię Pełniona funkcja adres email
Andrzej Augustynowicz a.augustynowicz@rada.wasilkow.pl
Łukasz Marcin Bojanowski l.bojanowski@rada.wasilkow.pl
Marek Ignatowski m.ignatowski@rada.wasilkow.pl
Magdalena Jakuć m.jakuc@rada.wasilkow.pl
Marek Kojło m.kojlo@rada.wasilkow.pl
Janusz Kozłowski Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej j.kozlowski@rada.wasilkow.pl
Karol Krakowiecki Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej k.krakowiecki@rada.wasilkow.pl
Michał Król m.krol@rada.wasilkow.pl
Robert Lewkowicz r.lewkowicz@rada.wasilkow.pl
Piotr Adam Półtorak p.poltorak@rada.wasilkow.pl
Anna Pszczółka a.pszczolka@rada.wasilkow.pl
Tomasz Sawicki t.sawicki@rada.wasilkow.pl
Monika Targońska-Dakowicz m.dakowicz@rada.wasilkow.pl
Jarosław Aleksander Zalejski Przewodniczący Rady Miejskiej j.zalejski@rada.wasilkow.pl