Dzień Rodziny w Jurowcach

„Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny”, dlatego też dnia 5 czerwca 2019 r. w naszej placówce odbyło się wielkie święto – akademia z okazji „Dnia Rodziny”. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości odbywających się, co roku w naszej małej szkole. W tym dniu zjawili się wszyscy rodzice, aby podziwiać artystyczne talenty swoich dzieci.

Uroczystość rozpoczęliśmy od występów zorganizowanych przez Punkt Przedszkolny „Bajkowy Dom” prowadzony przez panie Elżbietę Stankiewicz i Martę Gregorczuk oraz panią Krystynę Łopatę. Maluchy rewelacyjnie recytowały wiersze i śpiewały z uśmiechem przygotowane dla swoich rodziców piosenki.

Kolejną część artystyczną zaprezentowali uczniowie Szkoły Filialnej w Jurowcach. Pod opieką swych nauczycieli Beaty Jałbrzykowskiej, Katarzyny Korpacz, Mileny Sobolewskiej, Justyny Klepackiej oraz pani Elżbiety Sieńko dzieci przedstawiły montaż słowno – muzyczny połączony z prezentacją multimedialną stworzoną specjalnie dla rodziców.

Wszystkie występy otrzymały gromkie brawa naszej kochanej publiczności. Ogromnie cieszył nas widok uśmiechniętych tatusiów i wzruszonych do łez mam. Oczywiście oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała wyjątkowa niespodzianka – upominki przygotowane przez dzieci z poszczególnych klas.

Dzień Rodziny w Jurowcach

Mat.: Szkoła Filialna w Jurowcach