Dzień Dziecka w SP nr 1 w Wasilkowie

Dzień Dziecka upłynął nam pod znakiem wyjazdów, wycieczek, „luźniejszych” lekcji i … lodów. Niespodziankę tę ufundowała i zorganizowała we współpracy z panią Dyrektor Rada Rodziców.

W imieniu Rodziców lody rozdawali uczniowie klasy 6d wraz z panią Dyrektor. Zimny smakołyk przyczynił się do ocieplenia atmosfery w szkole.

Cześć klas tego dnia uczestniczyła w różnych atrakcjach poza szkołą. Jaki pomysł miały np. klasy drugie? Wyjazd do Białegostoku na pokaz iluzji i pizza zjedzona na podwórku przed szkołą. Uczniowie byli zachwyceni. Spędzili emocjonującą godzinę, oglądając magiczne sztuczki iluzjonistów wyczarowujących gołębie, „tnących” na kawałki asystentki, które nagle znikały, wykonujących wspaniały pokaz laserowy itd. Jedna z naszych drugoklasistek została nawet na chwilę pomocnicą artysty i świetnie sprawdziła się w tej roli.

A po powrocie do szkoły zgłodniali podróżnicy w krainę iluzji mogli pokrzepić się jak najbardziej realną pizzą, która zjedzona na dworze smakowała podwójnie.

Tego dnia wszyscy mieli powody do radości, zarówno ci, którzy zostali w szkole, jak i ci, którzy przebywali poza jej murami.

Dzień Dziecka w SP nr 1

Źródło: SP nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie

Skip to content