DUSZOPISARSTWO – warsztat jogi i pisania intuicyjnego z Maliką Tomkiel

Przed pięknym weekendem w Wasilkowie zapraszamy Was na wyjątkowy warsztat: Duszopisarstwo, czyli warsztat jogi i pisania intuicyjnego z Maliką Tomkiel. Przed Wami 2,5 godzinny czas głębokiego rozluźnienia, puszczania napięć i otwierania się na twórczość.

Dlaczego to robimy? Jak wspomina organizatorka, to piękny sposób, by najpierw rozluźnić swoje ciało na macie, wziąć kilka głębokich oddechów, a później (z czystą głową) przelać swoje myśli na papier.

Co Was czeka? W środę 19 czerwca o 17:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wasilkowie:

– weźmiesz udział w praktyce jogi dla każdego – nie musisz mieć nic wspólnego z jogą, nie musisz praktykować jej wcześniej: zajęcia oparte będą na bardzo łagodnych świczeniach, oddechu, delikatnym wzmacnianiu i otwieraniu klatki piersiowej,
– weźmiesz udział w zajęciach pisarskich, które opierać się będą na intuicji. Nie musisz posiadać żadnych umiejętności pisarskich – potraktuj to jak przygodę, gdzie prowadzi Cię dłoń, długopis i kartka papieru. Poczuj się w pełni swobodnie 
– kawa, herbata, miły nastrój i brak oceny również na Was czekają,
– podczas warsztatu będzie możliwość porozmawiania również o swojej indywidualnej praktyce jogi czy pisarskiej.

Jak się przygotować?

– ubierz się wygodnie, jakieś luźne spodnie będą ok, a jak masz matę do jogi to zabierz ją ze sobą,
– weź ze sobą kartkę, długopis i otwartą głowę.

Już czas wrócić do podstaw i oddechu w zabieganym, pełnym przebodźcowań świecie. 

O prowadzącej:
Malika Tomkiel

Malikę doskonale znacie z naszych cieszących się powodzeniem warsztatów pisarskich. Mało kto wie, że Malika to również certyfikowana nauczycielka jogi, która nie tylko uczy grupowo, ale i indywidualnie. Tym razem łączymy warsztaty pisarskie i jogę w całość. Na warsztacie otworzycie się na delikatny ruch ciała, oddech, ale i skorzystacie z wiedzy pisarskiej czy redakcyjnej Maliki. Malikę możecie znać z takich książek jak „Biel Kości”, „Twój wewnętrzny głos” czy „Każdy ma jakiś problem”. Prowadzi również Dyskusyjny Klub Książki w Supraślu.

Czas: 19 czerwca, środa, 17:30-20:00
Miejsce: MOAK Wasilków
Inwestycja: 50 zł

Wejściówki można nabyć za pomocą formularza online dostępnego tutaj.

Malika Tomkiel
Skip to content