Dobiegają końca bezpieczne wakacje w Wasilkowie

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie dobiega końca realizacja programu „Bezpieczne Wakacje 2018”. Śmiało można postawić tezę, że program spełnił oczekiwania uczestników i okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Beneficjenci programu aktywnie i z wielkim zainteresowaniem brali w nim udział, każdy znalazł tu sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, a atrakcji nie brakowało. Jedną z wielu była wizyta w Ośrodku przedstawicieli Podlaskiej Straży Granicznej w Białymstoku, którzy barwnie, ale w przystępny sposób, opowiadali o specyfice swojej pracy.
Każdy mógł zapoznać się z podstawowymi akcesoriami pracy strażnika, wziąć do ręki a nawet założyć na głowę prawdziwy hełm. Oczywiście nie zabrakło ciekawych pytań, związanych z pracą służb granicznych.

W ostatnich dniach projektu uczestniczące w nim dziewczęta rozwijały swoje pasje w różnych technikach plastycznych. Program „Bezpieczne Wakacje’’ trwa do końca sierpnia, ale już teraz możemy śmiało powiedzieć, że długo zostanie w pamięci dzieciaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *