Bal Walentynkowy zorganizowany przez Świetlicę szkolną oraz Mały Samorząd Uczniowski Szkoły Filialnej w Sochoniach

11 lutego br., w Tłusty Czwartek, odbył się Bal Walentynkowy zorganizowany przez Świetlicę szkolną oraz Mały Samorząd Uczniowski Szkoły Filialnej w Sochoniach.

W Balu Walentynkowym brały udział wszystkie dzieci z klasy zerowej, pierwszej, drugiej i trzeciej. Oprócz tańca i wesołych korowodów tanecznych dzieci uczestniczyły w walentynkowych konkursach.

Pierwszym konkursem były „Serduszkowe puzzle”, podczas którego dzieci losowały fragmenty pociętego serca, a następnie szukały osoby, do której należała pasująca część serca. Wszystkie serca naklejone na papier pięknie dekorowały salę. Oczywiście królował taniec, taniec, taniec… Następnym konkursem był więc „Taniec na gazecie”, dwie zwycięskie pary otrzymały główne nagrody, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.

Przyszedł czas na przerwę, podczas której dzieci jadły oczywiście pączki, ale też szaszłyki owocowe oraz inne smakołyki. Dzieci zostały zaproszone do następnych konkursów, m. in.: „Taniec z balonem”. Najwięcej emocji wzbudził „Konkurs jedzenia jabłka na sznurku”.

W trakcie Balu rozstrzygnięte zostały także dwa konkursy plastyczne: „O najładniejszą Walentynkę’ oraz „Dzień Pizzy”. Zwycięzcy konkursów otrzymali upominki oraz liczne brawa i uznanie od koleżanek i kolegów! Podczas Balu dzieci radośnie i z dużą energią bawiły się przez cały czas. Pamiątką tego dnia oprócz niezapomnianych chwil będą na pewno zdjęcia z walentynkowej foftobudki.

Bal Walentynkowy w Szkole Filialnej w Sochoniach

Organizatorzy: Alina Pawluczuk, Karina Babynko, Bogumiła Sobieszuk

Źródło: Szkoła Filialna w Sochoniach

Skip to content